Rekonstrukcija

RĪGAS MOTORMUZEJS REKONSTRUKCIJA

Ceļā uz izcilību

ASM Motors tika atklāts pēc vērienīgas rekonstrukcijas gada 2. jūlijā, 2016. Muzejs ir ieguvuši plašākas un modernizēta ekspozīcijas telpu, komfortablu un patīkamu vidi apmeklētājiem, kā arī pieejamību ikvienam. Tajā pašā laikā mums ir konservēti muzeja vēsturisko arhitektūru un īpašo Mehānisko Muzeja atmosfēru. Autors rekonstrukcijas projekts ir "Projektēšanas birojs ARHIS" Sia Rekonstrukcijas darbus veic "Skonto būve", Sia

Jaunā ekspozīcija stāsta aizraujoši stāsti par unikāliem transportlīdzekļiem, slavens privātpersonām un svarīgi pavērsieni, kas palīdzēja veidot pasaules autobūves vēsturi. Apmeklētājiem izpētīt un iesaistīties ar stāstu, izmantojot modernu un daudzveidīgu multimediju un dizaina elementiem, kā arī piedalīties vairākās interactivities. Autors dizaina projekts ir H2E Ltd.

Muzejs demonstrē vairāk nekā simts unikālu antīko transportlīdzekļu un kolekcija ir papildināta ar vairākiem nozīmīgiem iegāde. Muzeja kafejnīcā, bērnu fun zonā, hands-on " eksponātu, pagaidu izstāžu zāle, izglītojoši semināri un citas izklaides notikumiem, kas nodrošinātu dienā tērēti jaunu ASM Motors.