Padomju automobiļu nozare

PADOMJU AUTOMOBIĻU NOZARE

ASM Motors ir padomju transportlīdzekļa ekspozīcija iepazīstina ar pieejamu tautas automašīnu lolotākajiem Padomju valsts – Moskviches, Zaparozhets, Volgas un Pobedas, kas varētu tikt saņemti pēc tam, kad gaida rindā vairākus gadus.
Uzsver:GAZ 12 - ZIM
koka Moskvič 401-422
GAZ 21 "VOLGA"
Gadi:1936 - 1977

Tauta no mājas meistari

Padomju cilvēki varētu nopirkt tikai daži vietējā ražojuma modeļus un gaidīšanas sarakstā bija vairākus gadus ilgi.

Aiz rūpīgi noilgums robežām, automobiļu rūpniecība attīstījās atšķirīgi, lai brīvajā tirgū. Tehnoloģiju atpalika; automobiļu modeļus, kas tika bieži kopēti no ārvalstu oriģinālus.

Personīgais auto bija katra Padomju pilsoņa sapnis. Tomēr Padomju Savienība radīja dažas vieglo automobiļu un iegādāties ārvalstu automašīnām bija aizliegts PSRS.

Ekspozīcija iepazīstina ar pieejamu tautas automašīnu lolotākajiem Padomju valsts – Moskviches, Zaparozhets, Volgas un Pobedas, kas varētu tikt saņemti pēc tam, kad gaida rindā vairākus gadus.

Lai iegūtu sajūtu pagātnē, laikmetā, apmeklētāji var virtuāli ieskatīties logi, kas Padomju bloka mājokļu īpašumu – ievērot tās iedzīvotāju pieticīgi dzīvo, un tās bieži vien ir savdabīga, bet, neskatoties uz sistēmas stingri ierobežojumi, parasti priecīga dzīvesveidu.