Kravas un speciālie transportlīdzekļi

KRAVAS UN SPECIĀLIE TRANSPORTLĪDZEKĻI

ASM Motors parāda kolekcija, kravas auto un speciālajiem transportlīdzekļiem. Šie eksponāti ir taisnība "grozs-zirgi", kas, lai gan ir uzticīgi kalpoja cilvēcei dažādos laikos un dažādiem mērķiem, bieži vien paliek nenovērtēts un nepamanīts aiz godu pasažieru automašīnām. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet ASM Motors.
Uzsver:Renault FU
Magirus M45L ugunsdzēsēja auto
Henschel typ 33 FA 1
Gadi:1919 - 1969

Ar tiem nenovērtēts

Kolekcijas eksponāti ir taisnība "grozs-zirgi", kas, lai gan ir uzticīgi kalpoja cilvēcei dažādos laikos un dažādiem mērķiem, bieži vien paliek nenovērtēts un nepamanīts aiz godu pasažieru automašīnām.

Krāšņums unikālo Renault FU kravas automašīnu uzcelta Francija 1919. gadā, ir pārsteidzoši, ar tās cietās gumijas riepām, milzīgi čuguna riteņi un 7 tonnu galvas svaru.

Starp ugunsdzēsības dzinēji, Magirus M45L izceļas – piemineklis latvijas tehnikas vēstures – vismodernākās pirmskara transportlīdzekļa Baltijā, kas Rīgas pilsētas pasūtīja no vācijas uzņēmuma C. D. Magirus A. G. Ulm-Donau 1935. gadā vajadzībām savu ugunsdzēsības dienestu.

Noslēdzot Muzeja apmeklējumu, jums ir iespēja veikt vietu a PAZ autobusu, un praktiski veikt jautri braukt uz 70 Kolhoz kāzas.