Ražošana automašīnas, motocikli un velosipēdi Latvijā

RAŽOŠANA AUTOMAŠĪNAS, MOTOCIKLI UN VELOSIPĒDI LATVIJĀ

20. gadsimta sākumā Rīgas rūpniecības kapitālu no krievijas Impērijas. Nav pārsteigums, ka Krievu-Baltijas vagonu fabrikas Rīgā sākās valsts pirmo transportlīdzekļu ražošanas 1908. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet ASM Motors.
Uzsver:Russo-Balt mod. "D" 24-40 ugunsdzēsēja auto
Ford Vairogs V8
RAF 977E tūrisma mikroautobuss
Gadi:1893 - 1995

20. gadsimta sākumā Rīgas rūpniecības kapitāla krievijas Impērijas: mehāniskā, metalurģijas, ķīmijas, gumijas un elektrotehnika ir state-of-the-art līmenī.

Nav pārsteigums, ka Krievu-Baltijas vagonu fabrikas Rīgā sākās valsts pirmo transportlīdzekļu ražošanas 1908. Ar ASM Motors piedāvā iespēju apskatīt vienu no diviem leģendārās Russo-Balt automobiļiem, kuri ir saglabājušies līdz mūsdienām.

1930 automobiļu, kravas un pasažieru automobiļus Ford-Vairogs turpinātu stāstu par latvijas Autobūves vēsturi. Gandrīz divi tūkstoši saliktas transportlīdzekļi Latvijā, tikai dažas izdzīvot līdz šai dienai, un divi tādi pasažieru automašīnām, kas ir Muzeja ekspozīciju.

Par Rīgas Autobusu Fabrikas (RAF) ražotie Padomju laika mikroautobusi bija labi pazīstama visā Austrumeiropā. Muzejs iepazīstina ar dažādu RAF modeļus, bet, apmeklētājiem tiek dota iespēja izveidot savu leģendārais mikroautobuss dizainu.