PAR MUMS

PAR RĪGAS MOTORMUZEJS

ASM Motors saknēm gulēja Antīko Automobiļu Kluba, Latvijas tradīcijām, dalībvalstu entuziasmu un kaisli pret antīko transportlīdzekļu, kā estētiska vērtība un daļa no kultūras mantojumu. Ar aizrautību un centību, lai šo antīko transportlīdzekļu ASM Motors tika dibināts 1989. gadā.

Pēc lielas rekonstrukcija, kas sākās 2013. gadā, muzejs ir ieguvis modernizētu ekspozīcijas telpu, ērtu un patīkamu vidi, kā arī pieejamību visiem apmeklētājiem.

Muzejs demonstrē vairāk nekā simts unikālu antīko transportlīdzekļu un kolekcija ir papildināta ar vairākiem nozīmīgiem iegāde.

Jaunā ekspozīcija stāsta aizraujoši stāsti par unikāliem transportlīdzekļiem, slavens privātpersonām un svarīgi pavērsieni, kas palīdzēja veidot pasaules autobūves vēsturi.

Apmeklētāji izpētīt stāstu, izmantojot modernu un daudzveidīgu multimediju un dizaina iezīmes, kā arī piedalās vairāki interactivities.

Vēsturisko transportlīdzekļu parādīts moderni apmeklēt ASM Motors aizraujošs, unikāls un patiesi explorative pieredzi.

ASM Motors ir viens no nedaudzajiem automašīnu muzeju, kas var būt lepns par savas profesionālas restaurācijas darbnīcā. Tehniskās prasmes, zināšanas, pieredze, un, bez šaubām, arī kaislība pret antīko transportlīdzekļu ir pamats mūsu restaurācijas darbnīcā. Ar ASM Motors", ir veikti aptuveni 30 atjaunošanas projekti – daudzi no viņiem ārvalstu muzejiem.

Muzejs ne tikai iegūst, saglabā, pēta, atjauno un veicina antīkie transportlīdzekļi; tas ir arī radošs vieta, par mācīšanos un izglītību. Šeit katru apmeklētāju, īpaši bērnu un jauniešu, var iemācīties noteikumus par satiksmes drošību, attīstību autobūves vēsturē un zinātnē.

Lai nodrošinātu daudzveidīgu un dinamisku darbu, muzejs ir atsevišķa izstāžu zāle un moderna konferenču zāle, dažādu veidu vietās. Par komfortu un prieku par mūsu apmeklētājiem, mēs piedāvājam kafejnīca un bērnu rotaļu laukums.