Viens Gads, Kopš Rekonstruēts ASM Motors", Ir Bijis Atvērts

Viens Gads, Kopš Rekonstruēts ASM Motors", Ir Bijis Atvērts

Sestdien, 1. jūlijā, būs gads, kopš dienas, kad pārbūvēts CSDD ASM Motors", ir atvērusi savas durvis apmeklētājiem un tā ir kļuvusi par lielāko un tehnoloģiski attīstītākā antīko automašīnu muzejs Baltijas valstīs.

Gandrīz 200 tūkstoši cilvēku, kas jau iepriekš ir apmeklējuši muzeju, kas ir trīsreiz vairāk nekā pirms rekonstrukcijas 2012. gadā. Motormuzejs aicina jūs svinēt to visiem kopā un baudīt interaktīvu un izglītojošu ceļojumu uz pasaules motoru.

Par godu jubilejas, ekskursijas ar gidu, tiks sniegta bez maksas. Apmeklētājiem tā būs unikāla iespēja apskatīt muzeju, iepazīties ar aizraujošu stāstu aiz antīko transportlīdzekļu un tās vēsturi vada profesionāls gids. Ekskursijas notiks katru stundu sākot no 10 rītā līdz 5 pēcpusdienā. Ekskursijas ilgs vienu stundu. Tas nav nepieciešams, lai grāmatu iepriekš.

Bērni būs īpaši gaidīti muzejā, jo viņiem būs iespēja piedalīties īpašā orientēšanās spēlē ar savām ģimenēm. Tikmēr īpašo bērnu spēļu laukums, neatkarīgi no jau esošajiem objektiem, būs papildu darbnīcu, kur bērni var veidot savu RAF mikroautobusiem. Visi dalībnieki saņems saldas dāvanas.

Apmeklējumu muzejs-visu dienu ceļojums. Iet cauri muzeja vairākas reizes, jūs varat atrast jaunu, interesantu informāciju. Jūs varat plānot apmeklēšanu, lai muzejs 2 stundas, tomēr daži apmeklētāji pavadīt šeit vairāk nekā 4 stundas. Pēc pārsteidzošu staigāt visu muzejs un cita veida darbības, Motors Muzeja kafejnīca piedāvās jums tasi kafijas.

Muzejs ir atvērts katru dienu no 10 rītā līdz 6 vakarā. Uzzini vairāk par cenām, atlaides bērniem un ģimenēm, vai to pārdošanu par brīvu mūsu mājas VIZĪTES MUZEJĀ!

 

INFORMĀCIJA:

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam JavaScript, lai to apskatītu.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam JavaScript, lai to apskatītu.">
+371 6 788 5191
www.motormuzejs.lv