Muzeja kafejnīca

.

Muzeja kafejnīca

 • MUZEJA KAFEJNĪCA

  ASM Motors kafejnīca

  Nesteidzīgā rupja maluma miltu vai kontemplatīvs tasi kafijas kalpos kā arī pelnījis pārtraukumu, pēc aizraujošas pastaigas pa Muzeja ekspozīciju.

  Muzeja kafejnīca, kas piedāvā arī biznesa pusdienas, kurās pārsteidzīgu tie var būt liels maltīti par pieejamu cenu. Mūsu biznesa pusdienas ietver pirmā un otrā kursa vai desertu. Izvēlnes piemērots katrai gaumei un mainās katru dienu.

  Turklāt, ja jūs plānojat notikuma – vai tā ir personīgā, ģimenes orientētu, vai uzņēmuma vai organizācijas – muzeja kafejnīca, kas var rūpēties, lai jūsu pasākuma vajadzībām. Jautāt par galdiņa rezervāciju, ēdināšana, banketi, lūdzu, sazinieties kafejnīca administrācija:

   

  Mājas lapa: www.mmcafe.lv

  Tālrunis: +37126559958 vai +37129510085

  E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam JavaScript, lai to apskatītu. 

  Darba laiks: atvērts katru dienu no 10.00 līdz 18.00


   

   

 • MUZIEJAUS KAVINĖ

   

  Gardūs pietūs ar puodelis kavos, išgertas neskubant, yra pelnytas poilsis po įkvepiančio pasivaikščiojimo po muziejaus ekspoziciją!

  Rygos automobilių muziejaus lankytojai is pro šalį važiuojantys gurmanai kviečiami paragauti pasiūlymų iš dienos meniu, dienos pietų bei restorano patiekalų pagal užsakymą. Siūlome tiek tradicinius latviškus, tiek kitų tautų virtuvės patiekalus.

  Jei norite nudžiuginti draugus ar kolegas, automobilių muziejaus kavinėje galime surengti banketą tiek įmonės, tiek privačiai šventei.

  Dėl staliukų rezervacijos, banketų is maisto tiekimo renginiams prašome susisiekti su muziejaus kavinės administracija.

   

  Svetainė: www.mmcafe.lv

  T: +371 26559958, +371 25367109

  E: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam JavaScript, lai to apskatītu.

  Darbo laikas: kiekvieną dieną nuo 10:00 iki 18:00 val.