ASM Motors

.

ASM Motors

 • Pieejamība

  Jūsu wellbing ir mūsu goul

  ASM Motors mērķis ir nodrošināt patīkamu un ērtu muzeju apmeklēt jebkurā laikā. Mēs rūpējamies, ka muzeja ekspozīcijas, notikumi un citi pakalpojumi ir viegli pieejami visiem muzeja apmeklētājiem.

  Izpildot rekonstrukcijas projektu, īpaša uzmanība tiek pievērsta fizisko pieejamību aspektiem ēkas interjeru, kā arī dažādas interpretācijas par ekspozīcijas saturu un pieejamību visām auditorijām.

   

  Autostāvvieta

  Atrodas pie muzeju un bez maksas mūsu autostāvvieta piedāvā vieglu piekļuvi muzejs. Izraudzīto stāvvietas ir paredzētas invalīdiem viesiem.

   

  Info Centrs

  Atrodas otrajā stāvā, ieejas zonas ASM Motors informācijas centra apmeklētāji var iegādāties ieejas biļetes, iegūt informāciju par ekskursijām, izstādēm, pasākumiem, pakalpojumiem un citu būtisku informāciju.

   

  Apmeklētājiem ar kustību traucējumiem

  ASM Motors ir viegli pieejama apmeklētājiem ar kustību traucējumiem. Apmeklētāji, kas pārvietojas ratiņkrēslos var piekļūt muzeja ieeja no autostāvvietas, izmantojot ratiņkrēslu uzbrauktuves. Durvis atvērtas automātiski. Visi muzeja stāvos ir pieejama, izmantojot liftu. Otrā un trešā stāva var sasniegt, izmantojot rampas, piemērots arī cilvēkiem ratiņkrēslos.

  Biļetes ar atlaidēm pieejami.

   

  Tualete

  Tualetes, kas atrodas ieejas zonu 2.stāvā. Ratiņkrēslu pieejama tualetes ir aprīkotas arī ar bērnu mainās stacija.

   

  Garderobe

  Atrodas ieejas zonu 2.stāvā garderobē ir pieejamas apmeklētājiem atstāt savas segas un citas personiskās mantas monētu darbināmas skapīši.

   

  Bērnu rotaļu laukums

  Bērnu rotaļu laukums ir paredzēts kā mini muzeja apmeklētājiem ar bērniem līdz 7 gadu vecumam. Tās rotaļīgā un iedvesmojoša vide mācībām un brīvā laika.

   

 • ATVYKIMAS IS AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖ

  Rygos automobilių muziejų – greitai is patogiai

  Nors Rygos automobilių muziejus nėra įsikūręs miesto centrs, patekti į jį labai paprasta. Nuosavu automobiliu nuo Rygos centro iki Rygos automobilių muziejaus galima patekti uz 20 minūtes. Važiuodami viešuoju transportu kelyje praleisite apie 30 minūtes.

  Jei norite dar kartą įsitikinti, kaip atvykti iki muziejaus, drąsiai skambinkite muziejaus informacijos telefonu +371 6 788 5191.

   

  Viešuoju transportu

  Iki Rygos automobilių muziejaus patogiai is greitai atvyksite viešuoju transportu. Daugiau apie viešojo transporto maršrutus is išvykimo laiką sužinosite Rygos viešojo transporto interneto svetainėje.

  Autobusas Nr. 5 Abrenes g. – Mežciems, stotelė "Motormuzejs"

  Autobusas Nr. 21 Imanta – Jugla, stotelė "Sociālās aprūpes centrs "Mežciems"

  Autobusas Nr. 15 Dārziņi – Jugla, stotelė "Motormuzejs"

  Troleibusas Nr. 14 Esplanāde – Mežciems, stotelė "Slimnīca – Gaiļezers"

  Troleibusas Nr. 18 Centrālā stacija (Centrinė stotis) – Mežciems, stotelė "Slimnīca – Gaiļezers"

   

  Automobilių stovėjimo aikštelė

  Muziejaus lankytojų patogumui įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė Aikštelėje specialiai pažymėtos vietos neįgaliesiems.

   

  Adrese

  S. Eizenšteina Iela. 8, Rīga

  Saite uz Google maps

   

   

 • DARBO LAIKAS IS BILIETAI

  Naudinga informacija planuojant muziejaus lankymą

  Rygos automobilių muziejus Jūsų laukia kasdien nuo 10:00 iki 18:00 val. Apžiūrėti muziejaus ekspoziciją trunka apie 2 valandas, todėl rekomenduojame atvykti iki 16:30 val.

  T: +371 6 788 5191

  E: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam JavaScript, lai to apskatītu. 


  Rygos automobilių muziejaus bilietas atvers duris į didžiausią automobilių gamybos istorijos ekspoziciją visose Baltijos šalyse.

  Įėjimo bilietus galima įsigyti muziejaus kasose.

  Lankytojų patogumui muziejus siūlo is bilietų prekybą internetu. Bilietus galima įsigyti "Biļešu Serviss" prekybos vietose is interneto parduotuvėje.


  Bilietas aktyvuojamas įėjus į ekspoziciją. Įėjimo bilietas galioja tik džo aktyvavimo dieną. Bilietą reikia išsaugoti iki apsilankymo pabaigos.

   

   

  ĮĖJIMO BILIETO TIPAS
  Pilnametis asmuo
  Vaikas nuo 7 metų amžiaus, moksleivis, studentas is senjoras (asmuo, vyresnis nei 60 metų)
  Šeimos bilietas (2 tėvai is 1-4 vaikai)
  Šeimos bilietas (1 iš tėvų is 1-4 vaikai)
  10 is daugiau asmenų grupės narys (suaugęs)
  10 is daugiau asmenų grupės
  narys (vaikas, moksleivis, studentas, senjoras)
  Vaikas iki 6 metų amžiaus (įskaitant) Grupės (10 is daugiau asmenų) vadovas ar pedagogas Vaikų globos įstaigų auklėtiniai, priežiūros centrų, globos namų gyventojai is juos lydintys asmenys Latvijos muziejų darbuotojai Tarptautinės muziejų tarybos (ICOM) ir Tarptautinės transporto muziejų asociacijos (IATM) nariai Politiškai represuoti asmenys Neįgalūs vaikai iki 18 metų, asmenys, turintys 1 grupės neįgalumą is vienas lydintis asmuo 2 is 3 grupės neįgalieji
  TALLINK CLUB ONE kortelės savininkams – suaugusiesiems, moksleiviams, studentams, pensininkams
  RĪGAS IET kortelės savininkams
  KAINA EURAIS
  10,00
  5,00
  20,00
  15,00
  9,00
  4,00
  NEMOKAMAI
  taikoma 25 % nuolaida apsilankymui muziejuje (1 asmeniui)
  taikoma 25 % nuolaida apsilankymui muziejuje (1 asmeniui)

   

   

 • VIRZIENI UN AUTOSTĀVVIETA

  Nokļūšana līdz ASM Motors - ātri un ērti

  Nokļūšana līdz ASM Motors ir vieglāk, nekā jūs domāja. Šeit jūs varat atrast atbilstošo informāciju par jūsu ierašanās ASM Motors laika izmantojot savu personīgo auto vai sabiedrisko transportu.

  Brauciens no pilsētas centra ASM Motorsem, izmantojot sabiedrisko transportu, aizņem apmēram 30 līdz 40 minūtes. Mēs iesakām izmantot Autobusu Nr. 5. busstop ir tikai priekšā muzejs. A braucienā no pilsētas centra ar automašīnu ilgs 20 minūtes.

  Ja jums ir kādas šaubas, nevilcinieties sazināties ar mūsu administrāciju, zvanot pa tālruni +371 6 788 5191.

   

  Sabiedriskais transports

  Šādu autobusu un trolejbusu līnijām, apturēt pie muzeja. Rīgas sabiedriskā transporta maršruti un kustības grafiki ir pieejami Rīgas valsts transports lapā.

  Autobusu Nr 5, maršruts: Abrenes iela – Mežciems, autobusu pieturai "Motormuzejs"

  Autobusu Nr. 21, maršruts: Imanta – Jugla, autobusa pietura "Sociālās aprūpes centrs "Mežciems"

  Autobusu Nr. 15, maršruts: Dārziņi – Jugla, autobusu pieturai "Motormuzejs"

  Trolejbusu Nr. 14, maršruts: Esplanāde – Mežciems, pieturas "Slimnīca – Gaiļezers"

  Trolejbusu Nr. 18, maršruts: Centrālā stacija – Mežciems, pieturas "Slimnīca – Gaiļezers"

   

  Autostāvvieta

  Atrodas pie muzeju un bez maksas mūsu autostāvvieta piedāvā vieglu piekļuvi muzejs. Izraudzīto stāvvietas ir paredzētas invalīdiem viesiem.

   

  Adrese

  S. Eizenšteina Iela. 8, Rīga

  Saite uz Google maps

   

   

 • EKSKURSIJOS

  Pasakojimai, motorinės transporto priemonės, asmenybės.

  Rygos automobilių muziejuje lankytojai, lydimi gido, gali susipažinti su senųjų automobilių istorijomis, ekspozicija is aktualiomis parodomis, atkreipti dėmesį į svarbiausius Latvijos is pasaulio automobilių gamybos perlus. Ekskursijos metu galima ne tik susipažinti su unikaliomis muziejaus transporto priemonėmis, bet ir įsitraukti į įvairius interaktyvius užsiėmimus.

  Ekskursijos su gidu vedamos latvių, rusų bei anglų kalbomis grupėms iki 25 asmenų. Ekskursijos trukmė – apie 90 minūtes. Gido paslaugos į įėjimo bilieto kainą neįeina, už jas reikia mokėti atskirai.

   

  Ekskursijos rezervuojamos susitarus iš anksto el. paštu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam JavaScript, lai to apskatītu. arba telefonu +371 67025856. Ekskursijas galima rezervuoti darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val. 

  Muziejuje galite pasinaudoti is garsiniu gidu (latvių, rusų arba anglų kalbos).

  EKSKURSIJA SU GIDU
  Ekskursija latvių kalba grupei iki 25 asmenų
  Ekskursija užsienio kalba grupei iki 25 asmenų
  Specializuota ekskursija senųjų automobilių restauravimo, technikos is automobilių gamybos ction
  Garsinis gidas (1 komplektas)
  KAINA EURAIS
  20,00
  35,00
  35,00
  5,00
 • EKSKURSIJAS

  Ekskursijas ar ASM Motors ekspozīcija

  ASM Motors apmeklētājiem ir iespēja rezervēt ceļojumu un pieredzes stāstus aiz katra izstādes, atklāt jaunas interaktīvas ekspozīcijas, kā arī izstādes, kas notiek muzejā. Ekskursija aizvedīs jūs caur vēsturi no pasaules autobūves industrijā.

  Ekskursija pieejama latviešu, krievu un angļu valodā. Ilgums: apmēram 90 minūtes. Ekskursijas ieteicams grupām līdz 25 personām. Ekskursiju cenā nav iekļauts ieejas biļetes. Biļetes jāiegādājas atsevišķi.

   

  Lai pasūtītu ekskursijas, lūdzu, zvaniet +371 67025856 (darba dienās no 9.00 līdz 17.00 pulksten) vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam JavaScript, lai to apskatītu. .

  Audio gidi pieejami latviešu, krievu un angļu valodā.

  EKSKURSIJAS
  Ekskursija ar gidu latviešu grupai līdz 25 personām
  Ekskursija svešvalodā grupai līdz 25 personām
  Audio Gids (1 komplekts)
  CENA EIRO
  20.00
  35.00
  5.00
 • MUZEJA KAFEJNĪCA

  ASM Motors kafejnīca

  Nesteidzīgā rupja maluma miltu vai kontemplatīvs tasi kafijas kalpos kā arī pelnījis pārtraukumu, pēc aizraujošas pastaigas pa Muzeja ekspozīciju.

  Muzeja kafejnīca, kas piedāvā arī biznesa pusdienas, kurās pārsteidzīgu tie var būt liels maltīti par pieejamu cenu. Mūsu biznesa pusdienas ietver pirmā un otrā kursa vai desertu. Izvēlnes piemērots katrai gaumei un mainās katru dienu.

  Turklāt, ja jūs plānojat notikuma – vai tā ir personīgā, ģimenes orientētu, vai uzņēmuma vai organizācijas – muzeja kafejnīca, kas var rūpēties, lai jūsu pasākuma vajadzībām. Jautāt par galdiņa rezervāciju, ēdināšana, banketi, lūdzu, sazinieties kafejnīca administrācija:

   

  Mājas lapa: www.mmcafe.lv

  Tālrunis: +37126559958 vai +37129510085

  E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam JavaScript, lai to apskatītu. 

  Darba laiks: atvērts katru dienu no 10.00 līdz 18.00


   

   

 • MUZIEJAUS KAVINĖ

   

  Gardūs pietūs ar puodelis kavos, išgertas neskubant, yra pelnytas poilsis po įkvepiančio pasivaikščiojimo po muziejaus ekspoziciją!

  Rygos automobilių muziejaus lankytojai is pro šalį važiuojantys gurmanai kviečiami paragauti pasiūlymų iš dienos meniu, dienos pietų bei restorano patiekalų pagal užsakymą. Siūlome tiek tradicinius latviškus, tiek kitų tautų virtuvės patiekalus.

  Jei norite nudžiuginti draugus ar kolegas, automobilių muziejaus kavinėje galime surengti banketą tiek įmonės, tiek privačiai šventei.

  Dėl staliukų rezervacijos, banketų is maisto tiekimo renginiams prašome susisiekti su muziejaus kavinės administracija.

   

  Svetainė: www.mmcafe.lv

  T: +371 26559958, +371 25367109

  E: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam JavaScript, lai to apskatītu.

  Darbo laikas: kiekvieną dieną nuo 10:00 iki 18:00 val.


   

   

 • DARBA LAIKS UN BIĻEŠU

  Noderīgu informāciju, plānojot jūsu apmeklējuma

  ASM Motors gaida apmeklētājus katru dienu no 10.00 līdz pulksten 18.00. Mēs iesakām jums ļauj vismaz 2 stundas, par jūsu apmeklējumu.

   

  ASM Motors darba laiks svētku dienās:

  Jaungada Priekšvakarā, 31. decembrī un Jaunā Gada Dienā, 1.janvārī - slēgts

  Lieldienu Brīvdienās - open

  Starptautiskā Strādnieku Diena 1. Maijs - open

  Deklarācija par Neatkarību, Latvijas Republikas 4. Maijā - open

  Vasaras Saulgriežu svinēšana 23. jūnijs un 24. - slēgts

  Neatkarības Diena 18.novembris - open

  Ziemassvētku Brīvdienas 24. decembrī., 25., 26. - slēgts

   

  T: +371 6 788 5191

  E: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Jums ir jābūt aktivizētam JavaScript, lai to apskatītu. 


  ASM Motors ieejas biļetes

  Muzeja ieejas biļetes būs atvērt durvis uz lielākajiem un modernākajiem automobiļu vēstures ekspozīciju Baltijā.

  Ieejas biļetes var iegādāties uz vietas pie kases galda, kas atrodas ieejas zonā. Šeit apmeklētāji var ne tikai iegādāties ieejas biļetes, bet arī iegūt informāciju par ekskursijām, izstādēm, pasākumiem, pakalpojumiem un citu būtisku informāciju

  Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties biļetes on-line. Biļetes ir pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības punktos un .

  Ieejas biļete ir aktivizēts ieejot ekspozīcija. Biļete ir derīga tikai tajā dienā, kad tas ir aktivizēts, un ir jāsaglabā līdz beigām jūsu apmeklējumu.

   

   

  IEEJAS BIĻETES
    Pieaugušie
    Bērniem, studentiem, senioriem (no 60 gadu vecuma)
  Ģimenes biļete (2 pieaugušie un līdz 4 bērniem)
  Ģimenes biļete (1 pieaugušais un līdz 4 bērniem)
  Pieaugušo grupas biļete (grupā, kurā ir 10 vai vairāk cilvēki)
  Bērniem, studentiem, pensionāriem grupas biļete (grupā, kurā ir 10 vai vairāk cilvēki)
  Bērniem līdz 6 gadu vecumam
  Grupas pavadoņa (grupas - vairāk nekā 10 personām)
  Latvijas muzeju darbiniekiem
  ICOM un IATM biedri
  Politiski represēto personu
  Cilvēkiem ar 2. un 3. invaliditātes grupu
  Bērniem ar invaliditāti un cilvēki ar 1. invaliditātes grupu un persona, kas pavada
  ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
  TALLINK CLUB ONE kartes īpašniekiem: pieaugušajiem, skolēniem, studentiem, pensionāriem
  RĪGAS PASS īpašniekiem Informācija par RĪGAS PASS
  CENA €
  10.00
  5.00
  20.00
  15.00
  9.00 vienai personai
  4.00 vienai personai
  Bez maksas
  Bez maksas
  Bez maksas
   Bez maksas
  Bez maksas
  Bez maksas
  Bez maksas
   
  25% atlaide no ieejas biļešu cena vienai personai
  25% atlaide no ieejas biļešu cena vienai personai

   

   

 • PRIEINAMUMAS

  Mūsų tikslas – gera Jūsų savijauta

  Rygos automobilių muziejaus tikslas – užtikrinti jo lankytojams malonų is patogų apsilankymą bet kuriuo metu. Izm rūpinamės, kad muziejaus ekspozicija, renginiai is kitos muziejaus siūlomos paslaugos būtų patogiai prieinamos visiems muziejaus lankytojams.

   

  Įgyvendinant muziejaus rekonstrukcijos projektą, ypatingas dėmesys skirtas lankytojų fizinio prieinamumo aspektams pastato interjere is turinio interpretacijos įvairovei bei prieinamumui visoms tikslinėms grupėms.

   

  Automobilių stovėjimo aikštelė

  Lankytojų patogumui prie Rygos automobilių muziejaus įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje automobilį galima palikti nemokamai. Neįgaliesiems skirtos vietos pažymėtos atitinkamais ženklais.

   

  Informacijos centras

  Rygos automobilių muziejaus informacijos centrs lankytojai gali įsigyti muziejaus bilietus, užsisakyti gido paslaugas, gauti dominančią informaciją apie ekspoziciją, renginius is muziejaus paslaugas. Informacijos centrs galima gauti muziejaus navigacijos žemėlapį. Informacijos centras yra įėjimo į muziejų dalyje, 1 aukšte.

   

  Žmonėms su judėjimo negalia

  Rygos automobilių muziejus yra patogiai prieinamas žmonėms su judėjimo negalia. Iš automobilių stovėjimo aikštelės iki muziejaus įėjimo žmonės neįgaliųjų vežimėliuose gali patogiai judėti nuolaidžiu taku. Muziejuje įrengtos automatinės įėjimo durys, taip pat veikia liftas, todėl visi muziejaus aukštai is ekspozicijos yra patogiai pasiekiamos. Iš pirmojo aukšto į antrąjį galima patekti neįgaliesiems pritaikytu užvažiavimu.

  Garsinis gidas

  Garsinis gidas sudarytas iš įdomiausių pasakojimų apie muziejaus senųjų automobilių kolekcijas, esminius mašinų gamybos istorijos įvykius bei informaciją apie visus muziejuje eksponuojamus automobilius. Svarbu tai, kad automobilių muziejaus garsinis gidas suteikia lankytojams galimybę laisvai kurti ziemeļsavo maršrutą po muziejų – galite klausytis tik pasakojimų apie tuos objektus is kolekcijas, kurie yra arti jūsų buvimo vietos.

  Garsinį gidą galima įsigyti muziejaus informacijos centrs už 5 EUR. Galite pasirinkti garsinį gidą latvių, anglų arba rusų kalbomis.

  Tualetai

  Tualetai yra įėjimo į muziejų dalyje, 1 aukšte. Muziejuje įrengti is tualetai žmonėms su judėjimo negalia bei mamoms su mažais vaikais.

  Rūbinė

  Įėjimo į automobilių muziejų dalyje, 1 aukšte, rasite rūbinę, kurioje galėsite palikti viršutinius drabužius. Jūsų patogumui is saugumui rūbinėje įrengtos užrakinamos spintelės. Spintelės spyna užrakinama 1 EUR moneta.

  Poilsio zona vaikams

  Poilsio zona yra tarsi mini apsilankymas muziejuje lankytojams su vaikais iki 7 metų amžiaus. Pažintiniame is pramoginiame vaikų poilsio kambaryje galima mokytis is ilsėtis.