Automašīnas no 1930 - 1940.

AUTOMAŠĪNAS NO 1930 - 1940.

Uzsver:Horch 853
Alfa Romeo 6C 2500s
Packard Super Eight
Gadi:1930 - 1940

Iegūt ātri

Perioda straujās attīstības automobiļu tehnoloģijas, no uztraukuma, inovācijas.

Līdz 30s aptuveni 35 miljonus transportlīdzekļu jau sagatavots visā pasaulē, bet vētraino attīstību auto uzņēmējdarbības tika brutāli mainīt 1929. gada pasaules ekonomisko krīzi, Lielo Depresiju; tikai izņēmuma ražotājs izdevās izdzīvot, lielā mērā pateicoties laicīgi pieņemt stratēģiskus lēmumus. Tāpēc, viens no centrālajiem pasakas 1930. transportlīdzekļa kolekcija atklāj izveidi Auto Union Grupa, kurā apmeklētāji varētu labāk atpazīt, tās pazīstamu četru gredzenu zīmols zīmi.

Ar atjaunošanu ekonomikas atveseļošanos, autobūves nozare piedzīvoja revolūciju tehnoloģiju un dizaina, pilnībā atsakoties no trenera laikmeta mantojumu. Automašīnas virsbūves būtiski mainījusies, un sāka apgūt aerodinamiskās formas, sākumā, lai tie atbilstu mūsdienu auto. Tur bija pieaugošo pieprasījumu pēc specializētas dizains custom-made auto iestādēm. Šajā laikā brīnišķīgi automašīnām tika radīti, kuru paraugi var aplūkot arī muzeja ekspozīcijas.

Ievērojamu daļu no šī kolekcija ir veltīta automobiļu labi pazīstami cilvēki no 1930. Viens no tiem ir Cadillac Fleetwood Visu Laika Phaeton, kas noteica latvijas Prezidents un Ministru Prezidents Kārlis Ulmanis.